Műhelyszerelő

Dabas |

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat dabasi alközpontunkba.

Leendő műhelyszerelő kollégánk feladatai:

  • a társaság működésének és tevékenységének megismerése
  • cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása
  • gépek és berendezések összeszerelése, gépkiadásra felkészítése
  • műhelyben történő gépjavítás
  • javaslattétel alkatrészkészlet összeállítására
  • műhely rendjének folyamatos fenntartása
  • újonnan belépő kollégák betanulásának szakmai támogatása

Számunkra az ideális jelölt:

  • minimum középfokú gépészeti vagy autószerelői végzettséggel rendelkezik
  • minimum 2 év tapasztalatot szerzett mezőgazdasági gépek szervizelésében
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin társul
  • hatékonyan tud együttműködni – kollégáival és a partnerekkel egyaránt
  • megbízhatóan és pontosan végzi munkáját

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépészeti végzettség
  • angol nyelvtudás

Munkavégzés hely: Dabasi alközpont

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • Dabason kívüli lakhely esetén bejárás támogatás
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Az alábbi felületen leadhatja álláspályázatát, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fog kapni az e-mail címére. Az űrlap kitöltése során kötelező megadnia a *-gal jelölt mezőket. (A csatolt dokumentum mérete max. 2 MByte lehet!).

Személyes adatok
Elérhetőségek
Legmagasabb iskolai végzettség
Eleget tesz Ön a diploma megszerzéséhez szükséges nyelvi követelményeknek (nyelvvizsga)?
Egyéb adatok

Aktuális állásajánlataink

Állás megnevezése Helyszín Régió Részletek