Ha profi gépjárműszerelő vagy és azon gondolkozol, hogy váltani szeretnél, akkor Neked köztünk a helyed, hiszen…

  • itt nem ragadsz meg középszinten, nálunk van esélyed a fejlődésre.
  • piacvezető cégként a legmodernebb műszaki megoldásokat találod nálunk, ami szakmai kihívást jelenthet számodra.
  • itt a jól megszokott, csúcstechnológiás DIESEL gépek terén fejlesztheted a tudásod.
  • változatos munkavégzési helyszíneinken nem fogsz unatkozni, nem kötünk az olajszagú műhelybe.
  • kiszámítható munkaadó a KITE Zrt., nyugodtan építheted ránk a jövődet.
  • mindenkivel hosszú távra tervezünk, így te is tervezhetsz velünk.
  • versenyképes, folyamatosan növekvő bérezésünkkel meg leszel elégedve.

Olyan, a munkája iránt igényes, képzett szerelőket keresünk az ország egész területére, akik régiós szinten el tudják látni a szervizes feladatokat, hiszen a mezőgazdaság folyamatosan üzembiztosan működő gépekre alapoz.

Töltsd ki a kérdőívet, és megkeresünk egy ajánlattal!

Az alábbi felületen leadhatja álláspályázatát, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fog kapni az e-mail címére. Az űrlap kitöltése során kötelező megadnia a *-gal jelölt mezőket.

Személyes adatok
Elérhetőségek
Legrelevánsabb iskolai végzettség
Eleget tesz Ön a diploma megszerzéséhez szükséges nyelvi követelményeknek (nyelvvizsga)?
Szakmai tapasztalat Kérünk, hogy itt add meg minimum egy szakterületen eltöltött éveid számát
Egyéb adatok
Addig is nézz körül nálunk!

Az alábbi videónkban megmutatjuk Neked, milyen lehetőségek várnak Rád műszaki vonalon a KITE Zrt.-nél!

És ha még tovább böngésznél, íme a Műszaki Magazinunk három legutóbbi száma.