Neked is köztünk a helyed!

Technológiai gépkezelő

A KITE Zrt. Fejlesztési és Szaktanácsadási Igazgatósága

új tevékenységéhez országosan pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladata:

  • a bérgép tevékenységben üzemeltetett magas technológiai színvonalú mezőgazdasági gépek kezelése,
  • a bérgép tevékenységben üzemeltetett gépek felkészítése átadásra,
  • karbantartási munkák.

Követelmények:

  • mezőgazdasági és/vagy műszaki középfokú végzettség,
  • mezőgazdasági gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • mezőgazdasági gépkezelői jogosítvány és gyakorlat,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • műszaki affinitás,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • mobilitás.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás,
  • navigációs rendszerek ismerete.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
  • kiemelkedő cafeteria-rendszer,
  • hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

  • Észak-nyugat dunántúli Régió (géptelep: Győrszemere)
  • Dél-dunántúli Régió (géptelep: Sárbogárd)
  • Közép-magyarországi Régió (géptelep: Szászberek)
  • Déli Régió (géptelep: Telekgerendás)
  • Észak-kelet magyarországi Régió (géptelep: Nádudvar).