Mezőgazdasági szervizspecialista

Szászberek |

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Szászberek és környékére.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre, teljeskörű bejelentéssel.
  • Ezen felül teljesítménytől függő plusz jövedelemre.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
  • Megfelelő szerszámkészletre, céges autóra, mobiltelefonra, laptopra, tabletre. Online is elérhető részletes, de könnyen értelmezhető javítási technológia leírásokra.
  • Szakmai tréningekre, fejlődési lehetőségre és változatos feladatokra. Mindennapi munkád során támogatásra a mérnökeink és a gyártók szaktudása által.
  • Legkorszerűbb műszaki megoldások, illetve önvezető mezőgazdasági gépek és gépkapcsolatok megismerésére.
  • A betanulásban tapasztalt kollégáink és a speciális szakműhelyünkben elérhető tudás segítenek, nem maradsz magadra. Az önálló munkavégzés során is számíthatsz a támogatásukra.
  • Saját magad osztod be az munkaidődet, a munka mennyiségét és határidőket figyelembe véve.

Mi lesz a feladatod mezőgazdasági szervizspecialistaként?

  • Partnereink meghibásodott gépeinek szervizelése a műhelyben vagy kint a terepen.
  • A javításhoz kapcsolódó alkatrész rendelés leadása a menedzsereink felé.
  • Munkád tényszerű dokumentálása szerviz munkalapon.
  • Oktatásokon, szakmai előadásokon való részvétel.
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő és leendő partnerekkel.
  • Kapcsolattartás a területi kollégákkal, szerviz csoportvezetőkkel, támogató mérnökökkel.
  • Tanácsadás a szervizelt gépek és berendezések megfelelő használatához kapcsolódóan.

Amennyiben az alábbiak igazak rád, mindenképp jelentkezz hozzánk:

  • Gépészeti vagy autószerelői végzettséggel rendelkezel.
  • Van tapasztalatod mezőgazdasági gépek szervizelésében.
  • Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
  • Rendelkezel „B" kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal.
  • Mivel a munka nagy részét terepen végzed majd, a mobilitás elengedhetetlen.
  • Terhelhető vagy, tudsz alkalmazkodni a mezőgazdaság szezonalitásához.
  • Csapatjátékos vagy és jó kommunikációs képeséggel rendelkezel, mivel a partnerekkel is tartanod kell a kapcsolatot.
  • Megbízhatóan, pontosan és következetesen végzed a munkádat.
  • Átlátod az összetettebb javítási folyamatokat is és körültekintően oldod meg a problémákat.

A fentieken kívül előnyt jelent még ha:

  • Mezőgazdasági gépészeti végzettséged van.
  • Szereztél számítógépes diagnosztika területén gyakorlatot.
  • Elektronikai ismeretekkel rendelkezel.
  • Legalább alapszinten beszélsz angolul, mivel pár javításhoz szükséges dokumentum angol nyelven áll rendelkezésre.

Munkavégzés helye:

  • Szászberek és környéke

Az alábbi felületen leadhatja álláspályázatát, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fog kapni az e-mail címére. Az űrlap kitöltése során kötelező megadnia a *-gal jelölt mezőket. (A csatolt dokumentum mérete max. 2 MByte lehet!).

Személyes adatok
Elérhetőségek
Legmagasabb iskolai végzettség
Eleget tesz Ön a diploma megszerzéséhez szükséges nyelvi követelményeknek (nyelvvizsga)?
Egyéb adatok

Aktuális állásajánlataink

Állás megnevezése Helyszín Régió Részletek