Neked is köztünk a helyed!

Kereskedelmi osztályvezető

A KITE Zrt. Alkatrészkereskedelmi Üzletága pályázatot hirdet
munkakör betöltésére
Nádudvaron található Központjába

Feladata:

  • az osztály felelőssége alá tartozó termékekre vonatkozóan a gyártók és szállítók széleskörű ismerete,
  • az osztálynál zajló eladást támogató kereskedelmi munka irányítása,
  • az osztálynál zajló beszerzési és készletgazdálkodási folyamatok irányítása,
  • kereskedelmi érvrendszer kialakítása, interpretálása az értékesítési menedzserek számára,
  • piaci információk elemzése, szintetizálása,
  • az osztály tevékenységéhez kapcsolódóan, riportok készítése és prezentálása a menedzsment számára.

Követelmények:

  • egyetemi /főiskolai gépészmérnöki vagy mezőgazdasági gépészmérnöki végzettség,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó szervezői készség és teherbíró képesség.

Előnyt jelent:

  • német nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • mezőgazdasági gépismeret,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi fix jövedelem,
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő elérhető extra jövedelem,
  • cafeteria-rendszer,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.