Junior műszaki menedzser

Kaposvár / Pellérd / Bonyhád / Sárbogárd |

A KITE Zrt. Dél-dunántúli Régiója pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladata:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
  • a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel,
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
  • agrárpiac megismerése,
  • partnerlátogatások.

Követelmények:

  • befejezett felsőfokú műszaki végzettség,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs készség,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • mobilitás.

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági műszaki végzettség,
  • mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás,
  • mezőgazdasági gépek kereskedelmében vagy üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

  • Somogy megye (alközpont: Kaposvár)
  • Baranya megye (alközpont: Pellérd)
  • Tolna megye (alközpont: Bonyhád) vagy
  • Fejér megye (alközpont: Sárbogárd).

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • cafeteria-rendszer,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • mentori támogatás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszútávú karrierlehetőség.

Az alábbi felületen leadhatja álláspályázatát, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fog kapni az e-mail címére. Az űrlap kitöltése során kötelező megadnia a *-gal jelölt mezőket. (A csatolt dokumentum mérete max. 2 MByte lehet!).

Személyes adatok
Elérhetőségek
Legmagasabb iskolai végzettség
Egyéb adatok

Meghirdetett állások

Szűkitse a találatait

Állás megnevezése Helyszín Régió Részletek