Neked is köztünk a helyed!

Gépüzemeltetést támogató mérnök

A KITE Zrt. Fejlesztési és Szaktanácsadási Igazgatósága

új tevékenységéhez országosan pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladata:

  • az értékesített gépekhez kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás,
  • a hatékony gépüzemelést támogató rendszerek bemutatása, oktatása,
  • a technológia újdonságok oktatása.

Követelmények:

  • befejezett felsőfokú műszaki végzettség,
  • mezőgazdasági gépkezelői jogosítvány és gyakorlat,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • mobilitás.

Előnyt jelent:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • navigációs rendszerek ismerete.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
  • cafeteria-rendszer,
  • hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

  • Észak-nyugat dunántúli Régió (alközpontok: Győr, Hegyfalu, Herceghalom, Zalaszentbalázs)
  • Dél-dunántúli Régió (alközpontok: Kaposvár, Bonyhád, Pellérd, Sárbogárd)
  • Közép-magyarországi Régió (alközpontok: Dabas, Füzesabony, Mezőtúr, Szászberek)
  • Déli Régió (alközpontok: Baja, Hódmezővásárhely, Kecskemét, Telekgerendás)
  • Észak-kelet magyarországi Régió (alközpontok: Felsőzsolca, Nádudvar, Nagykálló).