Agronómiai szakember

Nádudvar, KITE Központ , Növényvédő szer Kereskedelmi Üzletág |

A KITE Zrt. Növényvédő szer Kereskedelmi Üzletága pályázatot hirdet

Nádudvaron található Központjába

Feladata:

  • a KITE Zrt. Növényvédőszer Kereskedelmi Üzletágánál a biológiai növényvédőszer kereskedelemmel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • a biológiai növényvédő szerek értékesítési céljainak koordinálása,
  • szorosan együttműködni az értékesítési csapattal,
  • értékesítési jelentések készítése az Üzletágigazgató részére.

Elvárások:

  • növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettség,
  • angol vagy német tárgyalóképes nyelvtudás,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • jó szervezői és vezetői készség.

Előnyt jelent:

  • a biológiai növényvédelem területén szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • elvárt szakmai fejlődés esetén megszerezhető prémium,
  • kiegészítő cafeteria-rendszer,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • stabil, piacvezető cégnél szakemberek melletti betanulás,
  • céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból.

Az alábbi felületen leadhatja álláspályázatát, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fog kapni az e-mail címére. Az űrlap kitöltése során kötelező megadnia a *-gal jelölt mezőket. (A csatolt dokumentum mérete max. 2 MByte lehet!).

Személyes adatok
Elérhetőségek
Legmagasabb iskolai végzettség
Egyéb adatok

Meghirdetett állások

Szűkitse a találatait

Állás megnevezése Helyszín Régió Részletek