Neked is köztünk a helyed!

Üzemeltetési menedzser

A KITE Zrt. Dél-dunántúli régiója
pályázatot hirdet Sárbogárdon található alközpontjába
munkakör betöltésére

Feladata:

  • ügyviteli feladatok ellátása, adatszolgáltatás a felmerülő igényeknek megfelelően,
  • a kereskedelem kiszolgálásának irányítása,
  • kapcsolattartás a hatóságokkal,
  • telephelyi logisztika irányítása,
  • telephelyi rend fenntartása és raktározás aktualizálása.

Követelmények:

  • befejezett felsőfokú agrár vagy műszaki vagy gazdasági végzettség,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség.

Előnyt jelent:

  • vezetői gyakorlat,
  • kiszolgálás irányításában szerzett tapasztalat,
  • mezőgazdaság területén szerzett jártasság.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
  • kiemelkedő cafeteria-rendszer,
  • céges autó, mobiltelefon, laptop,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.