Neked is köztünk a helyed!

Junior értékesítési menedzser

A KITE Zrt. Környezetápolás-technikai Üzletága pályázatot hirdet
munkakör betöltésére

Feladata:

  • a társaság által forgalmazott John Deere professzionális fűnyíró gépek és kommunális traktorok értékesítése,
  • meglévő partnerkapcsolatok ápolása, a vevői elégedettség javítása, piaci részesedés növelése,
  • a technológiai elemek és megoldások készségszintű ismerete,
  • az eladás ügyviteli és pénzügyi folyamatainak koordinálása.

Követelmények:

  • felsőfokú egyetemi végzettség (műszaki, gazdasági),
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • kereskedelmi szemléletmód,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség, jó problémamegoldó készség.

Előnyt jelent:

  • kommunális műszaki termékek ismerete,
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • a KITE Zrt. Budaörsön található Parkápolási mintaboltja, valamint Nyugat-Magyarország térsége.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
  • kiemelkedő cafeteria-rendszer,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszútávú karrierkelehetőség.