Neked is köztünk a helyed!

Agronómiai üzletkötő-szaktanácsadó

A KITE Zrt. Közép magyarországi régiója pályázatot hirdet

Mezőtúron található alközpontjába

AGRONÓMIAI ÜZLETKÖTŐ-SZAKTANÁCSADÓ

munkakör betöltésére

Feladata:

  • a cégünk által forgalmazott termékek értékesítése,
  • tanácsadási tevékenység folytatása,
  • szaktanácsadási partnerkapcsolat kiépítése,
  • a piaci pozíció hatékony és eredményes növelése,
  • termény felvásárlás,
  • finanszírozási szerződések megkötése.

Követelmények:

  • felsőfokú általános agrármérnöki végzettség,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs, együttműködési képesség,
  • kereskedelmi attitűd, elkötelezettség,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • mobilitás.

Előnyt jelent:

  • növényvédelmi szakmérnöki, vagy növényorvosi végzettség,
  • ezen a területen szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlat.

Amit nyújtunk:

  • cégautó, mobiltelefon, laptop, tablet,
  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
  • kiemelkedő cafeteria-rendszer,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.