Neked is köztünk a helyed!

Webes alkalmazás fejlesztő

A KITE Zrt. Nádudvaron található Központja pályázatot hirdet
WEBES ALKALMAZÁS FEJLESZTŐ
munkakör betöltésére

Feladata:

  • A társaság weboldalának, webes alkalmazásainak fejlesztése, üzemeltetése
  • Meglévő közösségi és webes alkalmazások karbantartása
  • Fejlesztési projektek elkészítése

Követelmények:

  • Befejezett felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Legalább 3 éves gyakorlat PHP programozásban
  • HTML5, CSS3 és JavaScript magabiztos használata
  • Bootstrap és jQuery tapasztalatok
  • SQL ismeretek (MySQL, MS SQL)
  • MVC és objektum-orientált szemlélet
  • GIT verziókezelés tapasztalatok

Előnyt jelent:

  • PHP keretrendszerek (pl. Codeigniter, Laravel, Symfony)
  • SASS és/vagy LESS ismerete
  • Android-os, iOS-es fejlesztési tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes havi alapjövedelem
  • Alapbéren felüli, teljesítménytől függő extra jövedelem
  • Kiemelkedő cafeteria-rendszer
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierépítés