Neked is köztünk a helyed!

Gépüzemeltetési technikus

A KITE Zrt. BÉRGÉP osztálya pályázatot hirdet
Közép-Magyarországi régiójába,
Gépüzemeltetési Technikus
munkakör betöltésére

Feladata:

  • a bérgép tevékenységben üzemeltetett magas technológiai színvonalú mezőgazdasági gépek kezelése,
  • a bérgép tevékenységben üzemeltetett gépek felkészítése átadásra,
  • karbantartási munkák.

Követelmények:

  • mezőgazdasági gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • mezőgazdasági és/vagy műszaki végzettség,
  • mezőgazdasági gépkezelői jogosítvány és gyakorlat,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • műszaki affinitás,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • mobilitás.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás,
  • műszaki területen szerzett gyakorlat,
  • felsőfokú végzettség.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapbér,
  • teljesítménytől függő plusz jövedelem,
  • kiemelkedő cafeteria-rendszer,
  • hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Munkavégzés helye:

  • Közép Magyarországi régiót lefedve (Géptelep: Szászberek)